VYON Prezentācija

Ledainajā 4.februāra vakarā kompānija „HEMA GRUPA” aicināja skaistumkopšanas speciālistus, sadarbības partnerus un kolēģus uz burvīgiem jaunās vācu kosmētiskās līnijas VYON svētkiem

Starp viesiem no visas Latvijas bija arī īpaši viesi no Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un, protams, no Vācijas. Svinības notika populārajā klubā “FRIENDS”, kas šajā pasākumā uzņēma ap simts cilvēku.

Vakara programma bija tik piesātināta, ka viesiem nebija laika garlaikoties. Gaismas šovu pilnīgā tumsā nomainīja šovs ar pašu viesu piedalīšanos, uz skatuves tika atklāts saldējuma sorbeta pagatavošanas noslēpums, labāko Latvijas pavāru gatavotas izsmalcinātas uzkodas, dejas neaizmirstamās balss īpašnieces Diānas Pīrāgs pasaulē populārāko dziesmu izpildījuma pavadījumā, dāvanas un apbalvojumi – tas viss izsauca publikas sajūsmu!

Runājot par dāvanām. Tās saņēma visi viesi bez izņēmuma. Pastāvīgajiem klientiem bija sagatavotas īpašas Klientu kartes, kas sniedz tās īpašniecei septiņas priekšrocības. Jaunajiem klientiem pie reģistrācijas tika izsniegta „Klienta uzticības pase”, kas ir pirmais solis uz Klienta kartes iegūšanu, un kompānija veiksmīgam startam dāvināja uzkrājuma pirmos 50,- latus. Dāvanas tika pasniegtas pat par personiskām īpašībām – piemēram, nominācija “Stilīgākā blondīne” vai “Pats sabiedriskākais kosmētiķis”.

Uzņēmums vēlreiz pateicas visiem, kas piedalījās pasākumā par godu jaunā zīmola ienākšanai Baltijas tirgū, un atgādina, ka visu par kosmētiku var uzzināt apmeklējot mājaslapu www.vyon.lv un, protams, kompānijas rīkotajos apmācības semināros.

Vairāk bildes – www.facebook.com/vyon.lv

Pievienot komentāru