Svētku grims 2. daļa

2.daļa

  

Svētku vakars …

Atcerieties visu, ko pa šo mēnesi esiet iemācījusies par nevainojami gludas ādas iegūšanu un ar vieglu rokas kustību iegūstiet vienmērīgu un starojošu toni, izgaismojiet zonu zem acīm ar korektoru, nopūderējiet plakstiņus, lai ir sausa virsma, un ķerieties pie izvēlētā stila make up veidošanas.

Vispirms ar acu kontūrzīmuli izceliet skropstu līniju (dienas pasākumam piestāvēs pelēkie un brūnie toņi, bet melnie un košās krāsas būs vakara ballītei) un veidojiet sev tīkamu acu formu. Nebaidieties plakstiņu ar otras rokas pirkstiem pavilkt uz augšu. Šādi labāk piekļūsiet augšējo skropstu saknītēm un novilksiet daudz smalkāku līniju. Dabīgāku efektu iegūsiet, ja kontūrlīniju veidosiet punktējošām kustībām (daudziem maziem punktiņu savirknējumiem). Ja šāds triks uzreiz neizdodas, tad, pēc striktas līnijas novilkšanas, ar otiņu (vai vates kociņu) izpludiniet līniju.

 

Tad ņemiet acu ēnas. Vakaram piestāv daudz atstarojošo daļiņu un košas krāsas! Gaišākās klājiet pa visu plakstiņu, bet tumšākās gar skropstu līniju un pludiniet virzienā uz augšu vai veidojiet globa līniju (to atradīsiet, ja skatoties uz priekšu, nofiksēsiet plakstiņa locījuma līniju, tad ar otiņu pa pus plakstiņu – no ārmalas uz vidu – velciet šo maģisko līniju). Tā variet uzklāt vienu, divus vai trīs toņus, kas savstarpēji saskaņoti vai veido vienu krāsu gammu ar pāreju uz tumšāku.  Acu krāsojuma tumšākā daļa ir gar skropstām,  kas virzienā uz uzacīm kļūst arvien gaišāka. Noteikti visu kārtīgi sapludiniet!

Gaišākā ēna būs tā, kas it kā atvērs acis, padarīs tās lielākas. Lai vizuāli attālinātu acis, plakstiņu iekšējā kaktiņā papildus ieklājam gaišas acu ēnas (gandrīz baltas!). Skatiens būs daudz mirdzošāks un atvērtāks, ja gaišās ēnas uzklāsim arī zem uzacu augstākā punkta – parasti 1/3 no uzacs gala.

Vidējās ēnas uzklājiet no skropstu līnijas uzacu virzienā līdz acs dobuma kaulam. Kārtīgi sapludiniet. Šīs ēnas piešķirs acīm dziļumu.

Tumšās ēnas veidos acu formu. Tāpēc tās uzklājiet no acs ārējā kaktiņa virzienā uz iekšējo. Tās var uzklāt arī gar visu skropstu līniju gan augšējam, gan apakšējam plakstiņam.

 

Lai vizuāli attālinātu acis, plakstiņu iekšējā kaktiņā papildus ieklājiet gaišas acu ēnas (gandrīz baltas!). Skatiens būs daudz mirdzošāks un atvērtāks, ja gaišās ēnas uzklāsiet arī zem uzacu augstākā punkta – parasti 1/3 no uzacs gala.

Ja skropstu līnija zem ēnu kārtas kļuvusi nemanāma, atjaunojiet to ar kontūrzīmuli vai izmantojiet laineri acu īpašai akcentēšanai vai kaķacs formas veidošanai.

 

Vēl tikai skropstu tuša, kas izvēlēta pieskaņoti grima stilam un skropstu prasībām, un acu izcelšana ir pabeigta!

 

Noslēgumā akcentējiet sejas ovālu ar tumšāku pūderi. Pieskarieties ar otu arī zem vaigu kauliem, lai veidotu sejas reljefu un uzklājiet neuzkrītošu vaigu sārtumu, kas piešķirs sejai veselīgu mirdzumu.

Uz lūpām uzklājiet lūpu krāsu vai spīdumu un esiet gatavas doties uz pasākumu !

 

Daži vienkārši likumi, ko viegli atcerēties:

– jo gaišāki mati, jo vieglāks un gaišāks make up,

– jo košāks apģērbs, jo košāks, mirdzošāks un uzkrītošāks make up,

– sejā izceļam vienu ( labāko) detaļu – skaistas acis vai kārdinošas lūpas.

LAI JUMS SKAISTI SVĒTKI UN LAIMĪGS NĀKAMAIS GADS!

Pievienot komentāru