Sensetive

Jutīga un uzņēmīga āda ir ļoti nestabila. Un šādas ādas īpašnieku skaits pastāvīgi pieaug. Par šīs tendences iemesliem kļūst pārspīlēta personīgās higiēnas ievērošana, apstākļi darba vietā un apkārtējās vides iedarbība. Ādas skābās mantijas (hidrolipīdu slānis) un epidermas barjeras funkciju stāvoklis ir ļoti svarīgs jutīgai un uzņēmīgai ādai, tāpēc, pareiza produkta izvēle ir īpaši nozīmīga. Lai attaisnotu visaptverošas kopšanas prasības, VYON speciālisti izstrādājuši kompleksu programmu, kas ietver ne tikai tīrīšanas līdzekli, toniku un krēmu ar 24 stundu iedarbību, bet arī īpašu līdzekli acu zonas kopšanai un krēmu-masku.

 

VYON Sensitive

 • Uztur ādas dabīgos aizsargslāņus
  • Atjauno stresam pakļautu ādu
  • Nomierina, noņem iekaisumu
  • Stiprina ādas aizsargbarjeru un asinsvadus
  • Jutīgas ādas kopšana
  • Relaksējoša iedarbība
  • Uztur ādas mitruma līmeni

Ādas jutības līmeni ietekmē ne tikai individuālās endrogēni hormonālās svārstības un emocionālais stress, bet arī ārējie faktori, piemēram, klimats, sezona un pārtika. Tie var izraisīt ādas hipersensitivitāti un nestabilitāti, kas parādās kā apsārtums, nieze, dedzināšana, pietūkuma un ekzēmas veidošanās, velkoša sajūta un blaugznas. VYON līnija jutīgas ādas kopšanai šādā situācijā ir ideāls risinājums. Maigi iedarbojoties uz ādu, šīs sērijas produkti stiprina ādas dabīgās aizsardzības spējas, samazina iekaisumu procesus un palīdz saglabāt ādā ideālu balansu. Visrūpīgākajā veidā sabalansētā produktu receptūra darbojas pret ādas novecošanas pazīmēm, uztur un nostiprina ādas mitruma līmeni.

 

VYON Sensitive līnijas divas galvenās  sastāvdaļas

Bosvēlijas ekstrakts (Boswellia serrata)

Inovācija: Vīraks jeb Bosvēlijas ekstrakts (Boswellia serrata) ieņem īpašu svarīgu vietu ārstnieciska efekta sasniegšanā. To iegūst no Indijas kalnu reģionos augošā vīraka koka. Koka celmā izdara iegriezumus, no kuriem tek sveķi, noklājot visu koka stumbru, kamēr „rētas” neaizvelkas ar žūstošo sulu. Vīraks sastāv no gumijas konsistences substances, ēteriskajām eļļām un sveķu daļām, kas satur Bosvēlijas skābi. Jaunākie farmakoloģisko pētījumu dati parāda, ka acetil-keto-beta-bosvēlijas skābe ir visefektīvākā vīraka sastāvdaļa. Bosvēliias skābei piemīt pretiekaisuma iedarbība, tā novērš audzēju veidošanos, tās iedarbība ir līdzīga kortizola iedarbībai, tajā pašā laikā neizraisot nekādas blakusparādības.

 

Priekšrocības: Acetil-keto-beta-bosvēlijas skābe darbojas kā 5-lipoxygenase, iekaisuma kaskādes enzīmu,  topoizomerāzes un svarīgu audzējus veidojošu fermentu inhibitors. Bosvēliias skābei piemīt pretiekaisuma iedarbība un tā novērš ādas pārmērīgu pārragošanos gan  aktīniskās keratozes gadījumā, gan pie psoriāzes. Turklāt šis komponents ir lielisks ādas izlīdzināšanas līdzeklis, kas veicina rētu un brūču sadzīšanu.

 

Madekassoīds

Inovācija: Āzijas centīlija (Centella asiatica, pazīstama arī kā Gotu Kola) aug purvainās tropu vietās. Tās iedarbīgais ekstrakts – madekassoīds jeb tīģerzāles ekstrakts, pierādījis savas izcilās īpašības rētu sadziedēšanā un šūnu diferenciācijas paaugstināšanā.

 

Priekšrocības: Madekassoīdam piemīt pretiekaisuma un nomierinoša iedarbība. Vienlaicīgi tas normalizē kolagēna apmaiņas procesus, regulē keratinocītu atjaunošanos un redzami uzlabo ādas elastību.

Pievienot komentāru