Cell Guard

Cell Guard – tā ir efektīva Age control koncepcija. Tieši negatīvās izmaiņas ādas šūnu struktūrā ir tās novecošanas iemesls. Reticell spēlē svarīgu lomu ādas saglabāšanā un atjaunošanā. Iedarbīgās aktīvās vielas atjauno un regulē ādas šūnu funkcijas, ādas struktūra atjaunojas un kļūst veselīga, uzlabojas mitruma un barojošo vielu piegādes procesi audos. Cell Guard  stimulējoši iedarbojas uz novecojošu ādu, veicina kolagēna sintēzi, pasargā šūnu DNS no bojājumiem, regulē elastīna zudumus un raga kārtiņas veidošanos.

 

VYON Cell Guard

  • Samazina grumbiņas un izlīdzina tās no iekšpuses
  • Aizsargā no fotonovecošanas
  • Kopj sausu un ar noslieci uz lobīšanos ādu
  • Atjauno novecojušu ādu
  • Piedod ādai elastību, padara to maigu un patīkamu

Cell Guard – tā ir neparasta līnija ar spēcīgu Anti Age iedarbību. Reģenerējošais spēks stimulē ādas vitālās spējas un piedod tai ideālu skaistumu. Šī spēka efektivitāte ir balstīta uz divām sastāvdaļām: A vitamīna (retinols & retinola palmitāts) un velna auzas ekstrakta. Šie komponenti ir vieni no pasaulē vislabāk izpētītajiem ingredientiem, kas kontrolē izmaiņas šūnās un tiek pielietoti pret mitruma zudumu un grumbām. VYON apvieno šīs izmeklētās un iedarbīgās vielas ultimatīvai ādas reģenerācijai.  Pateicoties ādas dziļajai piepildīšanai ar barojošām vielām un ūdeni, notiek ādas reģenerācija jau no šūnas kodola. Sejas āda iegūst vienmērīgu toni un dabisku mirdzumu. Atjaunojas sejas liftings un kontūra, vaibsti izlīdzinās.

 

VYON Cell Guard  līnijas divas galvenās  sastāvdaļas

Retinols un retinola palmitāts kapsulās

Inovācija: Jaunā un inovatīvā sērija Cell Guard satur speciālu un patentētu trīskāršu kompleksu Reticell ar aktīvajām vielām no vitamīna A estera, hidrolizēta retinola un retinola liposomu kapsulās.

Tieši retinols un retinola palmitāts ir pieskaitāmi pie vislabāk izpētītajām aktīvajām vielām, kuras tiek pielietotas cīņā pret grumbiņām. Tiem piemīt kolagēna sintēzi stimulējošas īpašības un tie bloķē destruktīvo enzīmu  izstrādi no sērijas MMP (matricas metaloproteināze). Tie aktīvi tiek izmantoti arī pret fotonovecošanas pazīmēm – grumbas, elastības zudums, pigmentācijas izmaiņas un keratozes veidošanās. Retinols arī veicina jaunu šūnu rašanos – paaugstina šūnu aktivitāti.

 

Priekšrocības: Parastais retinols ļoti jūtīgi reaģē uz gaismu, siltumu un skābekli, bet tas  neattiecas uz inovatīvo trīskāršo retinola kompleksu. Pateicoties īpašam Reticell izgatavošanas paņēmienam sastāvā esošais retinols kļūst absolūti nejūtīgs uz skābekli un siltumu, kas ļauj patentētajam trīskāršajam kompleksam nodrošināt jaunu kvalitāti grumbiņu izlīdzināšanā: stabilu kolagēna un hialurona piepildījumu.

 

 

Aquarich® Avena Strigosa Seed Extract

 

Inovācija:  Unikāls mitrinošs līdzeklis sejas ādai Mousturizer Aquarich ®  satur velna auzas ekstraktu (Avena strigosa) un augu lecitīnu. Velna auza ir sens kultūraugs, kas tika audzēts vietās, kurās parastās auzas (Avena sativa) nespēja dod ražu. Ļoti efektīvā un aktīvā velna auzu viela ar hidrofilas sastāvdaļu un mitrumu noturošām substancēm veido uz sejas ādas mitru plēvīti un paaugstina dabīgo ādu mitrinošo faktoru (NMF – Natural Moisturizing Factor).

Ecocert sarakstā iekļautā augu aktīvā viela mitrināšanas optimizācijai, kam piemīt dziļas iedarbības spēja, ilgstoši uzlabo ādas hidratācijas procesus (pētījumi uz dzīviem organismiem).  Pie koncentrācijas 1% ādas mitruma līmenis visos epidermas slāņos  paaugstinās līdz 6% ( pētījumi uz dzīviem organismiem).

Priekšrocības:  Aquarich ® mitrina ādu 24 stundu garumā, samazina transepidermālā slāņa ūdens zudumu, veido mitru plēvīti un uzlabo ādas stāvokli, tai skaitā arī ļoti sausas un plēkšņainas ādas gadījumā.

Pievienot komentāru