Par mums

Mēs mīlam skaistumu

Laiks ir pienācis ! Jauna kosmētikas kompānija  VYON visibly younger !

2012. gada septembrī kompānija VYON Beauty GmbH iziet pasaules tirgū ar jaunu, ekskluzīvu un augsto tehnoloģiju radītu kosmētisko produktu līniju.

VYON visibly younger  – tā ir jauna un veiksmīga kosmētikas marka, kura sevi pozicionē kā „advanced skin care”  jeb „progresīvas ādas kopšanas” koncepcijas attīstītāju. Produkcija tiek izstrādāta un ražota Vācijā pēc visaugstākajiem kvalitātes kritērijiem.

Kompānija VYON Beauty GmbH piedāvā kosmētiku un jau gatavas profesionālas ādas kopšanas programmas gan vietējam, gan starptautiskajam skaistumkopšanas tirgum. Ar augstākās kvalitātes produktu – ērtu lietošanā un efektīvu iedarbībā, kompānija VYON Beauty GmbH uzņemas atbildību par aktīvu ādas veselības saglabāšanu. Kompānijas stiprā puse ir kompetence inovatīvajās tehnoloģijās un tāpēc produktu izstrādāšanā akcents tiek likts tieši uz jaunākajiem atklājumiem ādas kopšanā un problēmu risināšanā.

Filozofija

Zīmola koncepcija ir vērsta uz augsti kvalitatīvu, efektīvu un augsti tehnoloģisku ādas kopšanas segmentu, kas atbilstu visām mūsdienu prasībām. Kompānijas mērķis – radot unikālus un neatkārtojamus kosmētikas produktus, attīstīt jaunas tradīcijas ar „Made in Germany” zīmi. Mūsdienīgam un pašpārliecinātam cilvēkam zīmols piedāvā profesionālu produktu, kas ir bagāts ar īpaši aktīvu vielu sastāvu un nodrošina individuālu pieeju jebkuram ādas tipam.

Atsevišķu sēriju priekšrocība slēpjas ingredientu savstarpējās iedarbības sinerģijā. Lai mērķtiecīgi sasniegtu vēlamo ādas kopšanas efektu, VYON speciālisti, pamatojoties uz kosmētiskās industrijas pieredzi, pielieto tikai efektīvas un pārbaudītas aktīvās vielas augstā koncentrācijā. Tieši ādas kopšanas procesam izmantotie inovatīvie ingredienti spēlē svarīgāko lomu ādas veselības uzturēšanā – katra ādas prasība tiks apmierināta un optimizēta tā, lai tā ilgi varētu palikt jauna un skaista.  Savstarpēji sinerģiskie kopšanas moduļi atbilst laikmeta prasībām un kosmetoloģijas attīstības tendencēm.

VYON Beauty GmbH piedāvā kopšanas līdzekļus gan profesionāļiem, gan mājas lietošanai. Tās ir programmas gan normālai vai jaukta tipa ādai, gan sausai, stresa nomāktai un jutīgai ādai, taukainai vai  ar tieksmi uz acne, gan bojātai no saules iedarbības un ar pigmentācijas plankumiem, gan arī ādai ar priekšlaicīgas novecošanas pazīmēm.

Pētījumi un attīstība

Efektivitāte un formulu sabalansētība pierāda VYON speciālistu zināšanas un ilgstoši veiktos pētījumus produkcijas izstrādē. Speciālistu praktiskās zināšanas un pieredze nepārprotami atspoguļojas inovatīvajos produktos un sēriju attīstībā.

Ražošana notiek tikai un vienīgi pēc pašu izstrādātām formulām, īpaši rūpīgi izvēloties tikai augstākās kvalitātes ingredientus vadošajās Vācijas laboratorijās. Izstrādes procesā kompānija ļoti cieši sadarbojas ar Vācijā pazīstamo dr. Brunke – kosmētiskās produkcijas ķīmiķi, ilgus gadus pazīstamu kā personīgās pētnieciskās kompānijas vadītāju, asociācijas ICADA ( starptautiskā kosmētisko un mazgāšanas līdzekļu asociācija ) priekšsēdētāju.

Izmantotās formulas un jaunākās izstrādes un ražošanas  tehnoloģijas garantē produkcijas drošību un labākos rezultātus lietošanas procesā. Svarīgi, ka VYON produkcija tiek ražota pēc stingriem GMP ( Good Manufacturing Practice ) nosacījumiem un visi lietotie ingredienti tiek testēti un kontrolēti neatkarīgos institūtos. Tieši šie faktori ļauj VYON produkciju saukt par ekskluzīvu.

Šobrīd kompānija piedāvā:

-        sēriju AntiAging,

-        antioksidantu sēriju,

-        sēriju jutīgas un alerģiskas ādas kopšanai,

-        sēriju problemātiskai ādai,

-        pīlingus un līdzekļus cīņai ar pigmentāciju,

-        speciālus ekskluzīvus līdzekļus,

-        koncentrātu ampulas,

-        sēriju ar ādas attīrīšanas līdzekļiem.

Taču izstrādē ir daudzas jaunas interesantas formulas, ar kurām kosmetoloģijas pasaule tiks iepazīstināta vistuvākajā laikā.

VYON visibly younger  – jauna un veiksmīga marka, koncepcija un kosmētiskā produkcija, kura jau izpelnījusies pozitīvas atsauksmes no klientu puses. VYON visibly younger  attīstība pelnījusi lielu uzmanību un pārliecinājusi ne tikai patērētājus, bet arī profesionālo skaistuma pasauli. Iedvesmojošais VYON produkcijas pieprasījums pierāda, ka luksus klases kosmētika un lielisks dizains – tas nav pašmērķis, bet gan drīzāk izšķirošais arguments pārdošanā un klientu uzticības iekarošanā.

VYON visibly younger  pārstāvis Baltijā – kompānija „HEMA GRUPA” (VYON BALTICUM) Rīgā, Straupes ielā 5, k.1, tālr.: +371 66066174, +371 27513122.