Svētku grims

1.daļa

Svētku tuvums vienmēr liek mums sarosīties – pēkšņi atceramies par diētām, atrodam skapja tālākajā plauktā nolikto sporta tērpu un atceramies par sejas procedūrām, maskām un masāžām. Sākas drudžaina skapja satura revīzija un veikalu apmeklēšana, jo, izrādās, tiek plānota ne viena vien svētku ballīte – darba kolektīvā, kopā ar draugiem, pārsteidzošs ielūgums uz vakara pasākumu naktsklubā un par tradicionālo ģimenes kopā būšanu Ziemassvētkos arī nedrīkst aizmirst …

 

Tā nu mēs vismaz mēnesi esam centīgi rūpējušās par savu ādu – veikušas dažādas ādu atjaunojošas procedūras un lietojušas ziemas apstākļiem piemērotus krēmus. Kādai tas ir izdevies, kādai mazliet pietrūcis laika līdz nevainojamam rezultātam, bet ikviena svētku pasākuma vakarā vēlamies izskatīties perfekti. Un tas ir iespējams !

 

Arvien vairāk mūsu ikdienas lietošanā ienāk produkti, kas kādreiz bija pieejami tikai profesionāļiem. Piemēram, make up bāze jeb grima pamats, ko lietojam, ja mūsu āda vairs nav perfekti gluda, to skāris grumbiņu tīklojums vai palikušas rētiņas pēc neapdomīgām darbībām ar seju jaunībā, vai arī vienkārši vēlamies izskatīties perfekti. Galu galā perfekta āda – tas ir šīsdienas skaistumkopšanas kults. Sejas ādas kvalitātei tiek pievērsta īpaša uzmanība, jo to prasa aktuālais make up – smokey eyes, nude, kaķacs, akcentēta un krāsaina lainera līnija…

 

Bāzes uzdevums ir pasargāt poras no apkārtējās vides piesārņojuma, izlīdzināt sejas ādu un veidot grimu noturīgāku. Bāze palīdzēs grimam ilgāk saglabāt nevainojamu klājumu, kas mums ir īpaši aktuāli fotosesijās un arī vakara pasākumos. Varu jums ieteikt VYON Mat and Seal – profesionāļiem patīk šī bāze, jo tai ir viegla tekstūra, tā nemaina tonālā līdzekļa toni un tā ir lieliski adaptēta arī ikdienas lietošanai pilsētas vidē. Uzklājiet bāzi ar pirkstiem, uz tīras un mitrinātas ādas, ar nelielu bāzes daudzuma pietiks visai sejai.

Jaunākām meitenēm bezkrāsaino bāzi ir iespējams lietot arī dienas krēma vietā. Šai bāzei nebūt nevajag klāt noteikti pa virsu tonālo krēmu. Ja ikdienā tiek lietots kāds minerālpūderis, nevis tonālais krēms, šī bāze ļoti labi izlīdzinās sejas toni.

 

Taču uz vakara pasākumu vai tad, ja jūs vēlaties sasniegt vēl lieliskāku rezultātu un nomaskēt sejas toņa nevienmērīgumu, tumšos lokus zem acīm vai arī kādu nelaikā izspraukušos pūtīti, uz bāzes variet klāt jūsu iemīļoto tonālo krēmu. Šobrīd aktuāli ir tā sauktie BB krēmi.

 

BB cream: Blemish Balm, Blemish Base, Beblesh Balm, Beauty Balm jeb tulkojumā – ārstniecisks, maskējošs krēms, lai vienlaicīgi gan koptu, gan noslēptu sejas ādas defektus.

BB krēms pasaulē tiek reklamēts kā all-in-one sejas kosmētikas līdzeklis, kas aizvieto serumu, mitrinātāju, bāzi, tonēšanu un saules aizsardzību. To var lietot:

1.               atsevišķi kā tonālo mitrinātāju,

2.              virs seruma un mitrinātāja kā tonālo līdzekli,

3.              zem pūdera – atkarībā no vēlamā maskēšanas efekta.

Darbības princips: pēc rīta mazgāšanās nepieciešams tikai viens līdzeklis, lai pasaulei parādītos visā savā spožumā – tas ir BB krēms.

BB krēma pamatuzdevums: tonēšana, mitrināšana, UV staru aizsardzība, ādas krāsas izlīdzināšana un ādas ārstēšana, kā arī paplašinātu poru un aknes maskēšana.

Šie krēmi ir noturīgi un lieliski saglabā nepieciešamo ādas toni visas dienas garumā. Salīdzinājumā ar mitrināšanas krēmiem ar toni, BB iet vienu soli tālāk – pievienojot hialuronskābi un ādu ārstējošus komponentus tie kļūst progresīvāki un atbilstošāki mūsdienu sievietes prasībām. Piemēram, VYON ВВ Cream satur alantoīnu, hialuronu, dekspantenolu, bišu vasku, šī sviestu, jojoba eļļu, lakricu, kviešu dīgstu eļļu, kukurūzas dīgstu eļļu. BB krēmu toņu palete nav plaša, bet tas nav nepieciešams, jo krēms jau 5 minūšu laikā pēc uzklāšanas saplūst ar ādas toni, pielāgojas tam.

 

 

BB krēmu 1960.gadā izgudro Vācijā dermatoloģe Dr. Christine Schrammek, lai aizsargātu savu pacientu ādu pēc plastiskās ķirurģijas operācijām. 1985.gadā ar šo krēmu tiek iepazīstināta Dienvidkoreja un Japāna, kur pastāv īpašs veselas, porcelāna ādas kults. Krēms tiek nodēvēts par „Korejas aktrišu noslēpumu” un uzsāk savu uzvaras gājienu Austrumos. Lai arī krēms ir kā all-in-one līdzeklis, Korejas sievietes tomēr to pamatā lieto kā tonālo līdzekli, apakšā tam uzklājot serumu un mitrinātāju. „Krēms – fotošops” – šādu iesauku ieguvis BB krēms Korejā.

 

2012.gadā BB krēms atgriežas savā dzimtenē un strauji iekaro Eiropas sieviešu sirdis, jo tā lietošana ir maksimāli vienkāršota – izmantojam tikai tīrus pirkstus. Ja vēlamies maigāku un plānāku kārtiņu, tad BB sajauc ar nelielu daudzumu mitrinošā krēma vai make up bāzes un uzklāj uz sejas. Šis ir ļoti labs produkts tiem cilvēkiem, kas mīl vienkāršību sejas kopšanā – ja nav lieli nesmukumi, ko maskēt, gribas mazliet toni un veselīgu mirdzumu. Tas padara ādu „austrumnieciski gludu”.

 

Tomēr BB – tā ir tikai dienas aprūpe, vakaros ādas kopšana saglabājas ierastā. Jaunām meitenēm pietiks tikai ar BB no rīta un kopjošo serumu vakarā. „Meitenēm lielākā vecumā” būs nepieciešams kāds no serumiem vai kopjošajiem krēmiem arī zem BB, lai nodrošinātu liftingu, anti-age efektu, novērstu grumbiņas u.t.t. .

 

Patīkami ir tas, ka BB krēmu var lietot arī vīrieši. Uzklātā kārtiņa ir plāna, neveido mākslīgas maskas efektu un tajā pašā laikā labi nomaskēs viņu sakairināto ādu pēc skūšanās un tradicionāli paplašinātās poras. Pamēģiniet !

 

Turpmāk vēl …

Pievienot komentāru