Refining

Ādas nelīdzenums vai netīru laukumu esamība liecina par problemātisku ādu, kuras tipiskākās pazīmes ir apsārtums, taukains spīdums, paplašinātas un nosprostotas poras. Pamatā problēma slēpjas tauku dziedzeru nepareizā darbībā un iekaisumu procesos tajos. Vairumā gadījumu tauku sebuma pastiprināta izdalīšanās kombinācijā ar pārragotu ādas virsējo slāni vai ādas atmirušajām šūnām rada poru nosprostojumu. Savu lomu var nospēlēt arī ģenētiskie faktori. VYON Refining uzdevums ir mērķtiecīga attīrīšana, atbrīvojot ādu no virsējā raga slāņa, atbrīvojot poras, noņemot netīrumu daļiņas un piešķirot ādai koptu izskatu.

 

VYON Refining

  • Mazina iekaisumus
  • Noņem tauku sebumu
  • Regulē tauku dziedzeru darbību
  • Atbrīvo un attīra poras
  • Noņem ādas atmirušās šūnas
  • Intensīva, matējoša, antibakteriāla darbība
  • Novērš ādas nelīdzenumu rašanos
  • Uzlabo ādas stāvokli un struktūru

VYON speciālisti ir izstrādājuši plašu un daudzpusīgu pieeju zinātnisko pētījumu veikšanai un produktu izstrādei, lai, pateicoties augsti efektīvu un aktīvu komponentu kombinācijām, varētu apmierināt īpašās problemātiskas ādas prasības. Poru nosprostojums traucē gaisa un skābekļa piekļuvei un tas noved pie pūtīšu, komedonu un citu nopietnu ādas iekaisumu veidošanās.

 

VYON Refining līnijas divas galvenās  sastāvdaļas

AHA  &  glicirizīnskābe

Inovācija: AHA – kosmetoloģijā populāras augļskābes. AHA (Alpha-Hydroxy-Acids) – skābes ar daudzpusēju iedarbību: pienskābe, piemēram,  tiek pielietota mitruma līmeņa saglabāšanai, bet kombinācijā ar citronskābi kalpo kā pH līmeņa regulētājs. Nozīmīgākie šo skābju pārstāvji: glikolskābe, pienskābe, citronskābe, ābolskābe, vīnskābe un salicilskābe.

No lakricas saknes iegūtā glicirizīnskābe mūsdienu Ķīnā tiek uzskaitīta par vienu no svarīgākajiem ārstniecības augiem ar pretiekaisuma iedarbību.

 

Priekšrocības: Augļskābju īpašības: stabilizē ādas skābo aizsargslāni, notur mitrumu, regulē epidermas pārragošanās procesu un veicina ādas lobīšanos, jo iedarbojas uz epidermas reģenerācijas procesu. Bez tam augļskābes šķīdina vielu, kas salīmē atmirušās šūnas un tādējādi samazina raga slānīti.

Glicirizīnskābes īpašības: nomierina stresam pakļautu ādu, ievērojami samazina iekaisumus un pārmērīgu tauku sebuma lipīdu veidošanos.

Keramīdi

Inovācija: Keramīdi ir dzīvu, veselu šūnu sastāvdaļa un ir daļa no ādas virsējā slāņa (epidermas). Tie attiecas uz vielu grupu, kas rada aktīvu barjeru un kurai ir ļoti īpaša funkcija, tāpēc to nozīme cilvēka ādas stāvoklī ir ļoti svarīga. Kopā ar citām ādas sastāvdaļām tie veido epidermas lipīdu slāni, kas kalpo kā dabiska barjera mitruma saglabāšanai. Visus svarīgos keramīdu veidus iegūst biotehniskā veidā, izmantojot raugu kā mikroorganismu.

 

Priekšrocības: Keramīdi, kas ir ūdens lipīdu mantijas sastāvdaļa, veidojas epidermas dzeloņainajā slānī  (Stratum spinosum) un atbrīvojas granulainajā slānī (Stratum granulosum). Keramīdi, kas satur kopā keratīna šūnas, aizsargā ādu no ārējās iedarbības, saglabājot šķidruma līdzsvaru starpšūnu telpā. Tie ne tikai uzlabo ādas elastību, bet dod arī ādai dabisku maigumu.

Pievienot komentāru