Redox

Ādas šūnu reģenerācija – tas ir bioloģisks process, kura laikā āda atbrīvojas no vecajām un bojātajām ādas šūnām un tiek stimulēta jaunu šūnu veidošanās. Ģenētiskās novecošanas, negatīvas apkārtējās vides iedarbības un individuālā dzīves stila dēļ ar gadiem palēninās šūnu dalīšanās un arī  ādas reģenerācijas procesi. Rezultātā notiek ādas apjoma un elastības zaudēšana, parādās grumbiņas un grumbas. VYON Redox – tā ir augsti efektīva sērija ādas kopšanai, kas satur aktīvās vielas ādas reģenerācijas un jaunu šūnu veidošanās procesu aktivizēšanai, veicinot ādas toņa vienmērīgumu un svaigumu.

VYON Redox – virkne augstas veiktspējas ādas kopšanas produktu, kas satur aktīvās vielas, kuras stimulē veidošanos un šūnu atjaunošanos un piešķir ādai vienmērīgu toni.

 

VYON Redox

  • Novērš šūnu novecošanu,  kā arī cīnās ar visām novecošanas pazīmēm
  • Nodrošina antioksidatīvu aizsardzību no agresīvajām skābekļa molekulām
  • Mitrina ādu
  • Nodrošina kolagēna un elastīna sintēzi
  • Stimulē ekstracelulāro matricu
  • Aktivizē un uztur ādas reģenerācijas procesus

Āda – pēc platības pats lielākais cilvēka orgāns, kam piemīt unikāla īpašība – pašatjaunoties. Procesā piedalās tikai nobriedušās cilmes šūnas. Līdz ar gadiem to funkcionalitāte pazeminās, kas noved pie visa orgāna pazeminātas funkcionalitātes. Ādas reģenerācijas procesa efektivitāti samazina arī brīvie radikāļi, t.i. skābekļa molekulas, kuras postoši iedarbojas uz šūnu struktūrām, olbaltumvielas un ģenētisko informāciju. Cilvēka organismam ir savi aizsargmehānismi cīņā pret tā molekulu postījumiem, jo organisms nepārtraukti izstrādā noteiktu daudzumu antioksidantu brīvo radikāļu neitralizēšanai. Tieši balanss starp brīvajiem radikāļiem un antioksidantiem nosaka šūnu novecošanas ātrumu. Cilvēkam līdz 30 gadiem piemīt optimāls reģenerācijas mehānisms. Pēc 30 gadiem ir nepieciešami aktīvi profilaktiski pasākumi, kuru pamatā ir aktīvās  vielas, kas spēj novērst šo negatīvo procesu.           VYON Beauty  sniedz gatavu atbildi šim procesam:  Cell Synergistic Agents.

 

VYON Redox līnijas divas galvenās  sastāvdaļas

Sarkano vīnogu cilmes šūnas & C vitamīna kapsulas

Līnijas VYON Redox darbības princips ir balstīts uz kosmētisku sejas kopšanu ar mērķi pretoties ādas novecošanas procesam, izmantojot unikālu aktīvo vielu kombināciju. Lai to sasniegtu VYON speciālisti izmanto divas aktīvās sastāvdaļas: RG Naturecells un Rovisome® ACE Plus, kas savu spēcīgo Anti-Aging iedarbību apstiprinājuši in-vitro pētījumos.

Sastāvā iekļautajiem komponentiem piemīt savstarpēja sinerģiska iedarbība, Anti-Aging, antioksidējoša un pretiekaisuma īpašības, kā arī tie nodrošina aizsardzību pret fotonovecošanu un veicina ādas šūnu stimulāciju.

 

RG Naturecells ( Sarkano vīnogu Mencia  cilmes šūnas)

Inovācija: Augu cilmes šūnas spēj padarīt lēnāku ādas novecošanas procesu, jo tiek aktivizētas ādā esošās cilmes šūnas, ka arī tiek stimulēta to atjaunošanās. VYON speciālistu jaunākais atklājums ir Mencia vīnogu cilmes šūnas. Šai vīnogu šķirnei, kas tiek audzēta Spānijas  ziemeļrietumos, ir ļoti sena vēsture. Neskatoties uz skarbajiem klimatiskajiem apstākļiem, vīnogulājam piemīt augsta dzīvotspēja. No sarkanajām vīnogām iegūtās cilmes šūnas ir izturīgas pret UV staru iedarbību un kalpo kā pamats revolucionārai filozofijai: pagarināt ādas cilmes šūnu mūžu ar augu cilmes šūnu palīdzību un pastiprinātu sirtuīnu aktivizāciju. Sirtuīni – enzīmi, kas parasti ir neaktīvi, taču aktivizējoties tie spēj nodrošināt dzīvības funkciju pagarināšanos šūnās, kā arī paaugstina stresa noturību.

 

Noteiktas augu vielas aktivizē sirtuīnus, piemēram, resveratrols, kas sastopams sarkano vīnogu miziņās. Resveratrols – polifenols, ļoti spēcīgs dabīgais antioksidants, aizsargā šūnu  DNS un stimulējošā veidā iedarbojas uz visiem nepieciešamajiem metabolisma procesiem, kuri atbild par šūnu dzīves ilgtspēju. Kā svarīgs antioksidants resveratrols kalpo kā mitohondrijs membrānās, tāpat arī lipīdu membrānās, uzturot šūnu spēju cīnīties pret iznīcinošo brīvo radikāļu un ultravioleto staru iedarbību, atjaunojot jau bojātās saistaudu  šūnas. Vienlaicīgi tiek pastiprināta kolagēna veidošanās, kas uzlabo ādas tvirtumu.

 

Priekšrocības: tā kā svarīgākie ādas novecošanas iemesli ir šūnu enerģijas zudums, kas ir spēka avots dabīgam sejas ādas starojumam, un apkārtējās  vides kaitīgās iedarbības sekas, tad sarkano vīnogu cilmes šūnas palīdz apturēt ādas novecošanu jau tās parādīšanās sākuma stadijā. Pateicoties fizioloģiskām, bioķīmiskām un ģenētiskām īpašībām šūnas tiek piepildītas ar jaunu enerģiju, aizsargātas no ārējiem stresa faktoriem un brīvajiem radikāļiem, kā arī  tiek aizsargāts DNS. Augu cilmes šūnas stimulē dabīgos ādas reģenerācijas procesus, kolagēna un elastīna sintēzi. RG Naturecells cilmes šūnas tiek kultivētas un pārstrādātas izolētā un kontrolētā vidē un nesatur nekādas toksiskas vielas. Bez tam inovatīvā tehnoloģija BPCT (Biopentrating Cage Technology) palīdz nodrošināt  cilmes šūnu transportēšanu epidermas dziļākajos slāņos. Šis ir ideāls, iedarbīgs līdzeklis ar Anti-Aging īpašībām, kas ādu gan aizsargā, gan uztur tās jaunību.

ROVISOME® ACE  Plus  –  C, A un E vitamīni kapsulās

Inovācija: Vitamīnu kokteilis no A, C un E vitamīnu grupas, kuriem piemīt spēcīgākās antioksidējošās īpašības, dod ādai maksimālu stimulāciju procesiem, kas nepieciešami brīvo radikāļu notveršanai.  Noslēgti augstas tehnoloģijas nesošā sistēmā vitamīni ne tikai ir efektīvi stabilizēti, bet arī, pateicoties tehnoloģijai, spēj iekļūt ādas dziļajos slāņos un tur paaugstina savu bioloģisko pieejamību. Saskaņā ar ESR pētījumu (Electron Spin Resonance) šādā gadījumā vitamīnu antioksidējošās īpašības ievērojami paaugstinās. Salīdzinājumā ar vitamīniem brīvā veidā, aktīvās vielas koncentrācija pēc in-vitro petījumu rezultātiem uzrāda RPF (Radical Protection Factor) 4-kārtīgu paaugstinājumu, kas nodrošina uzticamu aizsardzību pret UV staru izraisītajiem DNS bojājumiem. Šī aktīvo vielu  koncepcija ļauj īstenot mērķtiecīgu Anti-Aging sejas ādas kopšanu, vienlaicīgi nodrošinot aizsardzību pret saules stariem.

 

Priekšrocības: C vitamīns ādai dod spēku, novērš oksidācijas rezultātā radušos  bojājumus, jo samazina UV staru izraisīto lipīdu peroksīdu veidošanos, notver brīvos radikāļus, tā novēršot audu novecošanu, nostiprina šūnu membrānu un aizsargā epidermā vērtīgos proteīnus. Bez tam, pateicoties spējai stimulēt kolagēna sintēzi, tam piemīt satriecošas reģenerējošas īpašības. Sastāvā esošie vitamīni A un E arī ir lieliski antioksidanti. Savienoti vienotā vitamīnu kokteilī tie spēlē īpašu lomu veselīgas, gludas un tvirtas ādas uzturēšanā.