Peel & White

Āda šķiet daudz skaistāka, kad tai ir vienmērīgs tonis, un kopējo izskatu nebojā pigmentācijas plankumi vai redzamas novecošanas pazīmes. Diemžēl daba nav apveltījusi visus cilvēkus ar nevainojamu ādu. Tieši ādas novecošanas process izraisa dažādus traucējumus.  Pie pamanāmajām novecošanas pazīmēm ir pieskaitāmi –  nevienmērīgs ādas tonis,  pigmentācijas un vecuma plankumu parādīšanās. Kompānija VYON šīs problēmas risināšanai  izveidojusi  jaunu kopšanas sistēmu ar ādu balinošu un vienlaicīgi arī mitrinošu,  aizsargājošu iedarbību. Sērijā iekļauts zīdaini maigs krēms un augsti koncentrēts serums, kura formula ir īpaši efektīva gadījumos, kad novecošanas procesi rada tādas izmaiņas, kā pigmentācija, grumbas, mitruma zudums.

VYON Peel & White Whitening

 • Pigmentācijas plankumu balināšana
 • Ādas reljefa izlīdzināšana
 • Dziļa epidermas mitrināšana
 • Ādas struktūras uzlabošana
 • Grumbiņu samazināšana
 • Aizsardzība pret oksidatīvo ietekmi

Lai iegūtu formulu maksimāli svaigai, koptai un veselai ādai,  VYON Beauty investējusi efektīvos un iedarbīgos ingredientos. Kompānijas speciālisti rūpīgi seko līdzi visiem pētījumiem šajā nozarē, jo tikai šādā veidā ir iespējams nodrošināt pilnvērtīgu ādas uzturēšanu.  Ne atsevišķas vielas,  bet gan visu ingredientu sinerģiska iedarbība palīdz atgūt ādas dabīgo balansu. Mūsu devīze – palīdzība ādas pašpalīdzībai.

 

VYON Peel &White Whitening divas galvenās sastāvdaļas

Kojic skābe kapsulās & stabilizēts C vitamīns

Dažādo aktīvo ingredientu efektivitāte, veicot profilakses pasākumus un ādas ārstēšanu no dažādām pigmentācijas problēmām, ļauj panākt  tīru ādas toni  ar dabisku mirdzumu. Sērijas Peel&White līdzekļus bez problēmām var saskaņot ar citiem VYON produktiem.

Kojic skābe

Inovācija: Sastāvā iekļautā skābe ir blakus produkts, kas rodas rīsu fermentācijas procesā,  kad tos apstrādā japāņu vīna – sakē, radīšanai. Šis līdzeklis efektīvi tiek lietots  pigmentācijas profilaksei. Kojic skābe samazina melanīna izstrādi un pigmentu parādīšanos.

Priekšrocības: Šī skābe liposomu apvalkā ir  efektīvāks  ādas balināšanas līdzeklis nekā tā ir brīvā veidā, bez tam kapsulās tā ir ādai daudz vieglāk uzņemama.  Ievērojami samazinās melanīna izstrāde.

Stabilizēts C vitamīns

Inovācija:  Pateicoties C vitamīna spējai nomākt tirozināzes aktivitāti, vitamīns C uztur balinošos procesus vienlaicīgi palīdz cīnīties ar grumbiņām un izlīdzināt ādas reljefu. Āda ar hroniskiem fotobojājumiem, pateicoties kolagēna sintēzes stimulācijai, iegūst tvirtumu un gludumu.  Stabilizētais vitamīns C ir īpaši efektīvs pret skābekļa izraisīto oksidatīvo ietekmi.

Priekšrocības: Vitamīnam C piemīt balinošas īpašības, tas pazemina melanīna sintēzes aktivitāti, samazina ādas pigmentāciju un piedod ādai vienmērīgu toni.

 

Fotonovecojušai ādai, ar raksturīgiem nozīmīgiem un nenozīmīgiem pigmentācijas plankumiem, pie ādas keratizācijas (aktīniskā keratoze) parādīšanās, dziļas grumbas (fotodermatoze),  hiperpigmentācija vai pigmenta samazināšanās, vai vecuma izsauktām ādas  izmaiņām. Saudzīga, ar plašu iedarbību apveltīta izlīdzinoša un atjaunojoša  ādas kopšana ietver AHA produktu lietošanu. Kosmētiskie produkti ar augļskābēm (AHA) ļauj ātrāk atjaunot un uzlabot epidermu. Šī iemesla dēļ AHA produkti tiek efektīvi izmantoti arī aknes ārstēšanā.

 

VYON Peel & White AHA

 • Noņem atmirušās ragveida šūnas
 • Paaugstina ādas spēju ilgstoši saglabāt mitrumu
 • Uzlabo ādas struktūru
 • Samazina aknes radītās rētas
 • Optimāli sagatavo ādu citu aktīvo vielu izmantošanai
 • Aktivizē ādas reģenerāciju, dod veselīgu izskatu
 • Palīdz cīnīties ar ādas hiperpigmentāciju
 • Uzlabo ādas reljefu un izlīdzina ādas nelīdzenumus, piemēram – aknes atstātās rētas, un grumbiņas
 • Stimulē kolagēna izstrādi, paugstina ādas elastību
 • Pozitīvi iedarbojas uz ādas metabolisma procesiem,  dod ādai svaigumu un tvirtumu

Daudzpusīgā iedarbība rāda, ka AHA produktu lietošana ļauj izlīdzināt ādas virsējo slāni ar smalko pīlingu substanču palīdzību, kuriem ir maiga iedarbība. Pīlinga process notiek trīs līmeņos: atmirušās šūnas tiek noņemtas no ādas virsējā slāņa, tiek stimulēta asinsrite un paātrinās šūnu reģenerācijas process. Efekts: maigāka un gludāka āda.

 

 

 

VYON Peel & White AHA  līnijas  galvenās  sastāvdaļas

Alfa – hidroksilskābes & Cilindriskā imperata (Lagurus cylindricus)

Glikolskābes jeb alfa – hidroksilskābes  pieder pie dabīgo substanču grupas, kas bieži tiek sauktas par augļskābēm, jo ir sastopamas dažādos augļos un citos pārtikas produktos. Augļskābes arī tiek izmantotas ādas estētisko problēmu risināšanai un, pirmkārt, lai uzlabotu netīras un novecojušas ādas stāvokli, neizsaucot nopietnas blakusparādības vai riskus. Cilindriskā imperata (Imperata cylindrica jeb Lagurus cylindricus) ir Japānā, Ķīnā un Korejā izplatīts augs. Alfa – hidroksilskābes kombinācijā ar Cilindrisko imperatu parāda augstu spēju pretoties klimatiskajiem apstākļiem. Glikozes-ūdens ekstrakts tiek iegūts no auga saknēm, tas ir bagāts ar kāliju un tam piemīt izteiktas mitrinošas īpašības, labi notur mitrumu.

 

Alfa – hidroksilskābes

 

Inovācijas: Glikolskābes,  sintētiski izgatavotas vai iegūtas no tādiem augļiem kā citrusveidīgie, papaija un vīnogas, tāpat  arī pienskābe, kuru iegūst no cukurniedrēm,  ir pamats veiksmīgai ādas atjaunošanai. AHA produkti likvidē atmirušās epidermas  daļiņas, izšķīdinot „cementu”, kurš sastiprina šīs šūnas un kavē to atjaunošanos. Alfa-hidroksilskābes var stimulēt molekulu rašanos dermā. Šīs skābes pozitīvi ietekmē sausu ādu, samazina grumbiņas, paaugstina šūnu reģenerāciju, stimulē asinsriti un šķiedru veidošanos,  kas notur mitrumu.

Priekšrocības:  AHA produkti veicina ādas šūnu „celtniecības materiālu” apmaiņu, šūnu reģenerāciju, enerģētisko apmaiņu šūnās, kā arī stimulē visus šūnu dzīves impulsus. Tās pozitīvi iedarbojas ne tikai uz ādas virsējiem slāņiem, bet arī dziļajiem.

 

Cilindriskā Imperata

 

Inovācija: Japānas zālaugs Cilindriskā imperata, kam piemīt divas svarīgas un pētījumos pierādītas īpašības: pirmkārt, uzlabo ādas mitruma līmeni un mitrina to 24h garumā, otrkārt, auga saknes glikozes-ūdens ekstrakts satur lielu daudzumu kālija. Kālijam, savukārt, arī piemīt lieliskas mitrinošās īpašības un jau pēc 24 stundām mitruma līmenis ādā ir paaugstinājies par 20%.

Priekšrocības:  Kad ādā samazinās mitruma līmenis, tā zaudē savas aizsargspējas, kas, savukārt, veicina grumbu parādīšanos. Lai ādu pietiekami mitrinātu, nepieciešama  palīdzība no ārpuses. Ūdens un mitruma trūkums var novest pie kolagēna šķiedru izmaiņām un to sabrukšanas. Kolagēna šķiedras, kas sastāda apmēram 70% no dermas,  spējot piebriest, ir mitruma uzkrājējas, un Cilindriskā imperata nodrošina ilglaicīgu ādas apgādi ar mitrumu.

Pievienot komentāru