Cleansing

Ādas kopšana sākas ar tās attīrīšanu. Šī procedūra ir pamats ādas veselības uzturēšanai un sagatavošanai nākošajiem līdzekļiem ar specifiskas iedarbības vielām. Inovatīvā līnija Cleansing no VYON piedāvā labi pārdomātu koncepciju ar saskaņotiem komponentiem.  Šī līnija attīra ādu no tauku sebuma, apkārtējās vides atstātām netīrumu daļiņām un vienlaicīgi apgādā ādu ar svarīgām barojošām vielām.  Tikai šāda sagatavošana ļaus ādai pilnībā uzņemt nākošos kopšanas līdzekļus un to aktīvās vielas.

VYON Cleansing 

  • Maigi un vienlaicīgi dziļi attīra poras
  • Noņem netīrumus, tauku sebumu un dekoratīvo kosmētiku
  • Atjauno ādas dabīgo aizsargslāni
  • Pasargā ādu no izžūšanas
  • Novērš ādas piesārņošanos
  • Nomierina un maigi attauko ādu

Preparāti ādas attīrīšanai ir pieskaitāmi pie svarīgākajiem  produktiem ādas kopšanā.  Tie ir  kā priekšnoteikums  nākošajiem ādas kopšanas pasākumiem un tiem ir jānodrošina normāla ādas nolobīšanās, ar to palīdzot tai pašai atjaunoties. VYON Beauty  ideālā attīrīšanas  koncepcija tiek balstīta uz Cleansing, Tonic un Peeling komponentiem un nodrošina efektīvas attīrīšanas prasības.

 

VYON Cleansing līnijas divas galvenās  sastāvdaļas

Zaļās tējas ekstrakts un godži ogas

Pateicoties šīm divām dabīgajām sastāvdaļām, VYON laboratorijām izdevies atrast iespēju saglabāt ādas svaigumu un jaunību jau attīrīšanas stadijā, dodot jaunus dzīvības spēkus nobriedušai,  savītušai, nogurušai un saules bojātai ādai.  Neskatoties uz attīrīšanas intensitāti, paši produkti ir ļoti maigi un tāpēc ir piemēroti pat ļoti jutīgai ādai.

 

CAMELIA SINENSIS LEAF EXTRACT

Inovācija:  Tējas koka lapu un pumpuru ekstrakts pārstāv  plašu spektru ar dabīgiem, iedarbīgiem komponentiem, kuri aizsargā ādu no novecošanas. Augstā  antioksidantu koncentrācija – polifenols,  flavonoīds un kofeīns lieliski neitralizē brīvo radikāļu ietekmi un uzlabo asinsriti. Zaļās tējas ekstrakts – lieliska un iedarbīga viela, kas pasargā ādas šūnas no bojājumiem un ir ar antibakteriālu, pretiekaisuma, nomierinošu un mitrinošu iedarbību.

Priekšrocības:  Savā aziātiskajā dzimtenē jau daudzu gadsimtu garumā zaļā tēja ir pazīstama kā dzīvības eliksīrs.  Mēs arvien vairāk uzzinām par tās pārsteidzošo ietekmi uz visu organismu. Tāpēc  nav nekā pārsteidzoša, ka VYON zinātnieki  to  izmantojuši jaunajā līnijā. Okajamas valsts universitātes pētījumi pierādījuši, ka zaļā tēja aizkavē organisma novecošanas procesus.  Tanīns, ko satur zaļā tēja, iedarbojas daudz efektīvāk uz superoksīda bloķēšanu nekā vitamīns E,  kas ir atzīts par „jaunības vitamīnu un šūnu aizsargu”. Tam piemīt neitralizējošas īpašības pret vides kaitīgo ietekmi. Palielinās ādas  aizsargspējas un tās dzīvības spēki.

LYCIUM BARBARUM FRUIT EXTRACT

Inovācija: Lycium Barbarum Fruit Extract jeb godži ogu ekstrakts tiek pielietots ķīniešu medicīnā jau 2000 gadu garumā. Zaļā godži buķete  sāka iekarot pasauli no Tibetas un Ķīnas.  Mūsdienās šo Anti Aging ogu īpašības, kas palīdz saglabāt skaistumu un jaunību,  jau ir pamatotas arī ar zinātniskiem pētījumiem, tā tikai apstiprinot šo ogu slavu un antioksidantiskās un šūnu aizsardzības īpašības. Aktīvā viela tiek izmantota lai palēninātu novecošanas procesus, uzturētu imūno sistēmu, dzīvības spēkus un veselību. Ogu ekstrakts  ir zināms arī kā  līčes vai Tibetas bārbeles ekstrakts, kas satur daudz vitamīna C,  A un ir ar pārsteidzoši lielu daudzumu B vitamīna (B1, B2, B3), kā arī satur  minerālvielas un mikroelementus.  Pierādīts, ka sastāvā kopsummā ir 18 strukturēto olbaltumvielu komponentu (aminoskābes) un 21 mikroelements, bet tas nozīmē  efektīvu aizsardzību no priekšlaicīgas novecošanas.

Priekšrocības:  Pateicoties lielajam antioksidantu daudzumam, godži ogām piedēvē labvēlīgu  ietekmi uz veselību.  Antioksidanti var samazināt brīvo radikāļu veidošanos, kas veicina iekaisuma  procesus organismā,  bojā šūnas un izraisa priekšlaicīgu ādas novecošanu.

Pievienot komentāru